Aktuality

POTVRZENÍ zařízení péče o děti předškolního věku o výši vynaložených výdajů za umístění vyživovaného dítěte poplatníka v tomto zařízení pro účely uplatnění SLEVY NA DANI za zdaňovací období roku 2019 je k vyzvednutí v jednotlivých třídách.

Od 3. 2. 2020 začíná plavání pro předškoláky v Aquacentru Šutka - plavecká škola Vodník. Přihlášení dětí je možné v jednotlivých třídách.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – novinky v pravidlech přihlašování na prázdninový provoz

MČ Praha 8 vydala Pravidla pro provoz mateřských škol v době hlavních prázdnin školního roku 2019/2020, která můžete najít zde.

Oznámení o přerušení provozu mateřských škol v létě 2020

Závazná přihláška na letní provoz 2020

Další informace naleznete v článku na webu MČ P8 nebo prokliknutím následujícího odkazu:
Letní provoz našich osmičkových mateřinek je v rámci Prahy zcela jednoznačně nejrozsáhlejší.

Úplata za předškolní vzdělávání je
od 1. 9. 2019 ve výši 704 Kč.

Návrh závazných ukazatelů rozpočtu a počtu zaměstnanců škol a školských zařízení zřizovaných městskými částmi hlavního města Prahy na rok 2020

Návrh střednědobého výhledu rozpočtu do roku 2024